Wewnątrz tajnego sklepu Scoop w Santa Barbara

Pozwolę sobie zabrać Państwa do najgorętszego kurortu w Montecito, Rosewood Miramar Beach, gdzie między basenem a plażą znajduje się sklep Scoop.

Photo Credit: Rebecca Mok

Santa Barbara nie jest obca fantastycznym lodziarniom.

Proszę przespacerować się ulicą State St., a natkną się Państwo na lodziarnię Santa Barbara’s McConnell’s Fine Ice Creams. Proszę przejść kolejne 14 minut, a natkną się Państwo na drugą lokalizację McConnell’s, mijając ją. Creaminal oraz Tondi Gelato.

Gdy cieszą się Państwo Pizza Carbonara na Bettina’s na zewnątrz patio w Montecito, zobaczą Państwo osobę za osobą wchodzącą i wychodzącą z Lody Rori z uśmiechami w obu kierunkach.

Wreszcie ma pan Here’s The Scoop zaledwie kilka minut od Coast Village Rd.

Na liście moich ulubionych rzeczy na świecie, lody i plaża znajdują się w pierwszej dziesiątce, więc jeśli szukasz gałki lodów na plaży w Santa Barbara, nie będziesz musiał szukać zbyt mocno; ale proszę pozwolić mi opowiedzieć o najbardziej tajemniczej lodziarni w okolicy.

Wewnątrz Rosewood Miramar Beach Resort, obok boisko do gry w boccePo przejściu przez główny trawnik zobaczą Państwo średniej wielkości znak obok bramy z napisem Scoop Shop.

Po przejściu przez bramę wkraczają Państwo na teren Manor Pool, piękny, przyjazny dla rodzin, duży basen z siedmioma prywatnymi kabinami, jacuzzi dla dwunastu osób, asortymentem drzew i żółtymi różami, które pasują do żółto-białych parasoli i ręczników basenowych.

Następnie, bezpośrednio przy basenie, znajdą Państwo najdoskonalszą małą lodziarnię w Santa Barbara.

Jedyną rzeczą lepszą niż lodziarnia przy basenie jest lodziarnia przy plaży. Scoop Shop jest jednym i drugim. Myślę, że właśnie dlatego dziewczyny i ja kochamy to miejsce tak bardzo, jak kochamy.

Przechodząc pod zwisem w żółto-białe paski i wchodząc do sklepu o powierzchni 100 stóp kwadratowych, można rozejrzeć się i znaleźć lody na ścianach, lizaki, różne cukierki w koszach, pokruszone Oreos, m&m’s i jimmies w słoikach.