Przewodnik wellness po Santa Barbara w Kalifornii

Do odkrycia

#1] Old Mission Santa Barbara: Hiszpańska misja z 1786 roku! Spacer po ogrodzie różanym + teren

#2]Sklep na State Street: Proszę przejść się ulicą State Street i zajrzeć do wszystkiego, co do Państwa przemawia. To tutaj znajduje się również większość restauracji!

#3]Proszę zobaczyć, co jest grane w Santa Barbara Bowl

#4]Jednodniowa (lub weekendowa!) wycieczka do doliny Santa Ynez: Proszę odwiedzić wszystkie winiarnie + urocze miasteczka Los Olives, Santa Ynez, Los Alamos, Buellton, + Solvang! Wkrótce napiszę przewodnik na ten temat 🥰

#5]Jednodniowa (lub weekendowa!) wycieczka do Ojai: Jedno z moich ulubionych miejsc w Kalifornii!

Proszę sprawdzić: Przewodnik wellness po Ojai w Kalifornii

#6]Jazda na rowerze do Montecito: To tutaj Butterfly Beach + Oliver’s są! Merci to super słodka piekarnia, która ma świetne opcje lunchu na wynos Montecito, gdzie można odebrać jedzenie przed plażą! Montecito ma również bardzo uroczą ulicę w centrum miasta ze sklepami.

#7]Poznaj Strefę Funk: To właśnie tutaj znajduje się wiele sal degustacyjnych na trasie Santa Barbara Urban Wine Trail są – plus urocze sklepy, sztuka, + restauracje!

#8]Planują Państwo podróż autostradą Pacific Coast Highway? Santa Barbara zdecydowanie powinna znaleźć się na Państwa liście na kilka dni! Proszę również dodać: Santa Cruz, Santa Monica/Venecja, + San Diego.